ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Balcıoğlu uluslararası nakliyat olarak Gürcistan’a ve Azerbaycan’a yapılan ticarette sahip olduğumuz öz mal araçlarımız ve güçlü iş ortaklarımız ile komple ve parsiyel operasyonlar gerçekleştiriyoruz. Tiflis ve Bakü’de kendi ofislerimiz ve acente ağımız ile komple ve parsiyel bazda tüm taşımaları deneyimli kadromuz sayesinde müşteri taleplerine kısa sürede cevap vererek varış noktasına kadar 7/24 ulaşılabilirlik çerçevesinde organize ediyoruz.

Taşıma alanındaki hizmetimiz kalite farkı ile siz müşterilerimize yansıyacaktır. Bu nedenle Balcıoğlu Uluslararası Nakliyat birçok müşterilerimiz tarafından tercih sebebidir çünkü taşımacılık sektöründe kalite ve güven garantisi devamlılığın garantisidir. Amaç siz müşterilerimizin nakliyeden doğacak giderlerinizin mal satış maliyetinde önemli rol oynadığının düşüncesinde olarak asgari maliyet, süreklilik arz eden iş bağlantıları tercih sebebimizdir.

Hangi çözümün ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin değil misiniz?

DEPOLAMA HİZMETİ

Başarılı Depo Yönetimi Uygulamalarıyla Ürün Maliyetlerini Düşürmektedir
Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek tutulabilmesi lojistik maliyetinin dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi adına büyük önem arz etmektedir.

BALCIOĞLU TRANSPORTER sahip olduğu teknik bilgi ve deneyim yardımıyla süreçleri yeniden tasarlayarak kaynak kullanımını azaltma çalışmaları yapmaktadır. Bilişim altyapısıyla yönetebildiği değişken sayısını artıran, insan gücünü sahadaki yalın iş gücü yerine tasarlanan otomasyon sistemlerini denetleyen ve geliştiren kalifiye bir kaynak olarak gören Balcıoğlu, depo yönetimi içinde tüm kaynakları en aza indirmek yerine; stok, siparişlerin toplanması, dağıtımı gibi operasyonlardan kusursuz verim sağlayarak kontrol sistemleriyle göreceli satış kayıplarından doğacak zararları en aza indirmeyi hedeflemektedir. Bu yönüyle BALCIOĞLU, son tüketici memnuniyeti maliyetine dayanan üst düzey bir yaklaşım sergilenmektedir.

Müşteriye Değer Katan Çözümle, müşterilerinin marka değerlerini artıran bir iş ortağı olmak için çalışmaktadır.

Tecrübeli Kadro

Çalışanlarımızla birlikte sizlere hizmet vermekten ve tanışmaktan çok memnun olduğumuzu ,sizlere güler yüzümüzle ve samimiyetimizle sunacağımızdan emin olabilirsiniz. 13 Yıllık tecrübemiz ve konusuna hakim uzman kadromuz ile ürünleriniz daha hızlı ve sorunsuz alıcılarınıza ulaştırılır.Tecrübemiz size zaman kazandırır.

GÜVENLİ HİZMET

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sağlama konusundaki deneyimimizden faydalanabilirsiniz.

HIZLI TESLİMAT

Globalleşen ticari yaşamda, başarılı olmak ve rekabet gücünü artırabilmek için dışa açılma, ülkemizde üretilen ve ihraç kabiliyeti olan ürünlerin tüm dünyaya ihracatının hızlı sağlanması önem verdiğimiz konuların başındadır.