şerifali mah.kutup sok. no:28 y.dudullu-ümraniye-istanbul
info@balcioglutransporter.com +90 216 508 23 06

KURUMSAL

Balcıoğlu Uluslararası Nakliyat dünya standartlarında yürüttüğü Nakliyat hizmet sektöründe taşımacılıkta üstün hizmet anlayışı ve güven ilkesi ile yerini korumaktadır.Nakliyat sektörü organize bir hizmet yeteneği ister. Bu nedenle nitelikli çalışanlarımıza güçlü araç filolarımızdan hızlı ve güvenli nakliyata kadar sektörün beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmalarımız sorunsuz olarak organize ediliyor.


Taşıma alanındaki hizmetimiz kalite farkı ile siz müşterilerimize yansıyacaktır. Bu nedenle Balcıoğlu Uluslararası Nakliyat bir çok müşterilerimiz tarafından tercih sebebidir çünkü taşımacılık sektöründe kalite ve güven garantisi devamlılığın garantisidir. Amaç siz müşterilerimizin nakliyeden doğacak giderlerinizin mal satış maliyetinde önemli rol oynadığının düşüncesinde olarak asgari maliyet, süreklilik arz eden iş bağlantıları tercih sebebimizdir. İş sirkülasyonunun yoğun olduğu organizasyonlarda maliyet her zaman müşterilerimize düşük olarak yansımaktadır.


Ürünleriniz Balcıoğlu Uluslararası Nakliyat'ın güçlü araç filosu ile bozulmadan ve fire vermeden zamanında yerine ulaşır. Nitelikli çalışmalarımız ve güçlü araç filomuz ile Türkiye'nin her yerinde siz müşterilerimiz ile her zaman birlikteyiz.

Unutmayın,
Geçmişteki çalışmalarımız gelecekteki çalışmalarımızın garantisidir.

İSTANBUL NAKLİYAT ŞİRKETLERİ